Про компанію

Співробітники нашої компанії – це той налагоджений механізм, який дозволяє вам із задоволенням підібрати та купити запчастини для вашої техніки.

Відділ маркетингу робить все можливе, щоб запропонувати Вам мінімальні ціни і порадувати запаморочливими знижками і акціями.

Склад з відділом логістики організовують надійне зберігання і своєчасну доставку товару в будь-яку точку.

Наші водії та вантажники на рідкість сумлінні і пунктуальні хлопці, весь товар ніби прямо з конвеєра зійде до Вас додому точно в строк.

IT відділ – оплот сучасної торгівлі, зручний функціонал інтернет-магазину, його безперебійна робота, а також високий ступінь автоматизації процесів всередині компанії.

У нашому інтернет-магазині «https://bit-bit.com.ua» Ви знайдете товари від українських і зарубіжних виробників, створені у відповідності з усіма необхідними вимогами якості. Ми вже довгий час займаємося продажем товарів від лідерів світового ринку. Детальніше ознайомитися з товарами виробників Ви можете в каталозі нашого сайту. Наш магазин представляє запчастини для будь-якої побутової та персональної техніки з можливістю підбору за моделлю вашого пристрою . Наші покупці отримують обов’язкову гарантію на придбані товари і можливість обслуговування в сервісних центрах наших фірм-партнеров.